Wojciech Bruździński

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Pedagog i instruktor teatralny. Pełni swoją funkcję od 2001 roku. Współzałożyciel teatru absurdu „Foux-pas” oraz współtwórca zdjęć wyróżnionego na kieleckim Festiwalu Form Dokumentalnych „Nurt” filmu „Wiesław Myśliwski. Miejsca, których nie ma”.

Prywatnie choleryk o gołębim sercu, walczący jak lew o sprawy placówki. Otwarty na ludzi i wychodzące od nich inicjatywy. Zapalony aktor, mający na swoim koncie kilka głównych ról w Teatrze Amatorskim. Motocyklista z setkami kilometrów na liczniku. Wielki miłośnik ciężkich, muzycznych brzmień, a od niedawna ciekawy świata podróżnik. Dumny tata dwóch synów – Bartka i Frania. W kuluarach ochrzczony mianem ojca dyrektora.

Małgorzata Iwańska

malgosia

Pacownik biurowy zajmujący się obsługą sekretariatu od 2008 roku. Oprócz tego zajmuje się pozyskiwaniem środków dla placówki.  Absolwentka UWM w Olsztynie.

Kobieta załatwiająca sprawy arcytrudne od ręki, a niemożliwe w ciągu jednego dnia. Społecznica i wolontariuszka, biorąca czynny udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.  Mama dwóch synów – Alusia i Szymka. Doba trwa dla niej zdecydowanie za krótko.

Piotr Bielski

Pracownik techniczny, zatrudniony od 2006 roku. Szef załogi obsługującej scenę. Specjalista od oświetlenia.

Dobry duch domu kultury, choć na pierwszy rzut oka osoba mało przystępna. Odpowiada za wszelkie zajęcia poza grafikiem. Pasjonat kolarstwa i gier militarnych, wyjątkowo związany z miejscem swojej pracy.

Elżbieta Kopecka

Pracownik gospodarczy.

Instruktorzy:

Gabriela Boniewska – instruktor ds. plastyki.

Posiada wykształcenie plastyczne. W naszej placówce pracuje od 1998 roku, prowadząc zajęcia w czterech grupach wiekowych: 3-6 lat, kl.I-III szkół podstawowych,  klasy IV-VI oraz młodzież gimnazjalna.

Irena Tereszczenko – instruktor nauki gry na instrumentach.

W domu kultury pracuje od 1999 roku prowadząc zajęcia indywidualne w zakresie gry na fortepianie, skrzypcach i keyboardzie. W obecnej chwili ma kilkunastu podopiecznych.

Magdalena Witkowska - instruktor ds. muzyki i śpiewu.

Absolwentka UWM wydziału Nauk Społecznych i Sztuki oraz PWSZ w Płocku na kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza z muzyką. Nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie. W domu kultury pracuje od 2007 roku, prowadząc zajęcia z zakresu śpiewu w „Wesołych Nutkach” (dzieci 6-9 letnie) oraz w zespole „Tanaris”, w którego skład wchodzą gimnazjaliści.

Andrzej Pawlak - licencjonowany instruktor samoobrony i aikido.

Absolwent wychowania fizycznego, mistrz 2 dan aikido. Od 2010 roku prowadzi treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Katarzyna Kokot - instruktor ds. tańca nowoczesnego

Absolwentka UW wydziału pedagogiki, ukończyła również Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Ciechanowie na kierunku taniec. Zajęcia w domu kultury prowadzi od 2003 roku prowadząc taneczną grupę "Reflex", zrzeszającą dzieci w wieku od 5 do 14 lat.

Witold Nowakowski - kapelmistrz Orkiestry Dętej

Dyryguje orkiestrą od 2002 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie. Karierę rozpoczynał w Orkiestrze Wojskowej w Ciechanowie. Pod jego batutą gra obecnie ok 24 muzyków.

Karolina Piekutowska -instruktor ZUMBY

W domu kultury prowadzi zajęcia od 2013 roku dwa razy w tygodniu. Cieszą się one dużą popularnością.