Jak co roku spotkaliśmy się w okresie przedświątecznym na wigilii dla dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia w M-GOK. W tym roku wsparli nas członkowie Koła Różańcowego, którzy wystawili Jasełka. Dziękujemy im za to serdecznie.

Podczas tegorocznych Mikołajek organizowanych w M-GOK dzieci obejrzały przedstawienie teatralne "Poszukiwacze Świętego Mikołaja", a później Mikołaj się odnalazł i wręczył prezenty wszystkim dzieciom. W imprezie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Glinojecku i Ościsłowie.

29 listopada nasz Ośrodek Kultury wspólnie ze Stowarzyszeniem Pracownia Etnograficzna zorganizował warsztaty plastyczne dla seniorów pod hasłem : "Etno-design na poważnie i wesoło". Zajęcia odbyły się w Glinojecku i Ościsłowie.

19. listopada w M-GOK odbyły się XXIV Spotkania z Muzyką Religijną „Cecyliada”. Podczas imprezy wystąpiły zespoły: „Wesołe Nutki”  z M-GOK, „Pięciolinia” ze Szkoły Podstawowej w Glinojecku, Feniks ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie oraz gość specjalny Spotkań – zespół „New Day”.