W dniu 27.03.2015r. w Siemiątkowie odbyła się Wystawa Wielkanocna zorganizowana przez Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy Lokalna Grupa Działania w Ciechanowie. Na wystawę zgłosiło się 29 wystawców z terenu północnego Mazowsza. Jury po raz pierwszy w historii Wystawy przyznało nagrody także w kategorii dziecięcej.

W kategorii dziecięcej na najładniejszy koszyk wielkanocny reprezentantom naszej gminy udało się zająć aż dwa miejsca na podium. Najmłodsi przedstawiciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Żołnierzy AK w Ościsłowie zajęli drugie miejsce, natomiast dzieci z sekcji plastycznej M-GOK - trzecie. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymało Środowiskowe Ognisko Wychowawcze PROMYK.

W kategorii: dorośli nasza gmina także została nagrodzona. W konkursie na najładniejszy koszyk wielkanocny trzecie miejsce zajęli mieszkańcy Ościsłowa, którym przypadło również trzecie miejsce w konkursie na najsmaczniejsze ciasto wielkanocne, przygotowane przez ościsłowski Klub Seniora.

Naszą gminę reprezentowali ponadto: sołectwo Luszewo i Klub Seniora w Glinojecku.

 

 • image004
 • image005
 • image003
 • image006
 • image002
 • image007
 • image010
 • image008
 • image001
 • image012
 • image009