Dnia 23. 03. 2015 r jury w składzie:

  • Wojciech Bruździński dyrektor MGOK
  • Małgorzata Żdanowska instruktor teatralny
  • Gabriela Boniewska instruktor plastyki

dokonało oceny prac zgłoszonych na Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Wielkanocna” i przyznało następujące nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Kategoria I przedszkole

I — Kacper Bandych kl. 0, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie
II — Zuzanna Wiśniewska kl. 0, Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
III — Maja Dąbrowska kl. 0, Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku

wyróżnienia:

Oskar Miecznikowski 6 lat, Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
Antonina Przybysz 3 lata, Akademia Małego Smerfa w Glinojecku
Anna Burakowska 5 lat, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Oliwier Betlewicz 5 lat, Akademia Małego Smerfa w Glinojecku

Kategoria II kl .I - III SP

I — Łukasz Kleczyński kl. III, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
II — Maja Lewandowska kl. I, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie
III — Klaudia Łukasik kl. I, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

wyróżnienia:

Klaudia Bogdańska kl. I, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Maja Lewandowska kl. I, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie
Zuzanna Walczak kl. I, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie
Oliwia Borczak kl. III, Szkoła Filialna w Malużynie
Zuzanna Prewęcka kl. I, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
Jakub Burakowski kl. I, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Kacper Woźnicki kl. III, Szkoła Filialna w Malużynie
Zuzanna Lewandowska kl. II, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie

Kategoria III kl. IV - VI SP

I — Krzysztof Liberadzki kl. VI, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
III — Aleksandra Paczkowska kl. IV, Szkoła Podstawowa w Glinojecku
III — Patrycja Rzeczkowska kl. VI, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

wyróżnienia:

Alicja Markowska kl. IV, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Patryk Lewandowski kl. V, Szkoła Podstawowa w Ościsłowie
Sara Małż kl. VI, Szkoła Podstawowa w Glinojecku

Kategoria gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

I — Mateusz Purzycki kl. III, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
II — Julia Gajewska kl. III, Gimnazjum nr 1 w Glinojecku
III — Aneta Fabiszewska kl. I LO, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku

wyróżnienia:

Kinga Kutrowska kl. II, Gimnazjum nr 1 w Glinojecku
Julia Stefańska kl. I, Gimnazjum nr 1 w Glinojecku
Maja Trzęsiel kl. I, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku

Nagrody wręczone zostaną podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka 30 maja 2015 roku.

Wszystkie prace zaprezentowane zostały na wystawie pokonkursowej w MGOK w Glinojecku. Oto nagrodzone i wyrożnione prace:

  • 10
  • 15
  • 13
  • 14
  • 11
  • 1
  • 17
  • 16
  • 12
  • 18
  • 21
  • 19
  • 22
  • 20
  • 2
  • 24
  • 25
  • 27
  • 29
  • 26
  • 28
  • 3
  • 30
  • 23
  • 4
  • 6
  • 8
  • 7
  • 5
  • IMG_9114
  • 9
  • IMG_9116
  • IMG_9115
  • IMG_9119
  • IMG_9117
  • IMG_9118
  • IMG_9120
  • IMG_9121