Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy Lokalna Grupa Działania w Ciechanowie 16 marca zorganizowało w M-GOK w Glinojecku  II Wystawę Wielkanocną, podczas której uczestniczyło 22 wystawców z terenu objętego działaniem LGD. Z naszej gminy prezentowały się: Klub Seniora w Glinojecku, Klub Seniora w Ościsłowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku, Sołectwo Ościsłowo, Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej, Środowiskowe Ognisko Wychowawcze „Promyk” w Glinojecku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie, Związek Emerytów i Rencistów w Glinojecku.
Podczas wystawy odbyły się dwa konkursy: kulinarny, na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną oraz plastyczny na najpiękniejszą palnę wielkanocną.

Wyniki konkursu kulinarnego:

I msc. – Koło Gospodyń Wiejskich „Alebabki” z Wiśniewa za rosół z perliczki,

01

II msc. – Sołectwo Ościsłowo za karkówkę w pysznym sosie

02

III msc. Klub Seniora w Ościsłowie za rodzinkę jeżową

03

Wyniki konkursu plastycznego:

I msc. – Klub Seniora w Zielonej

04

II msc. –  Gminny Ośrodek Kultury w Zielonej

05

III msc. – Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie

06

Pozostali wystawcy otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenie. Jak mówią organizatorzy: „Każdy w tę imprezę włożył wiele serca i czasu, dlatego nagrody otrzymali wszyscy.”

07

08