W dniu 24 marca 2017 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Glinojecku odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej RECHOT. Wzięło w nim udział około 40 solistów i ponad 20 zespołów reprezentujących szkoły i przedszkola z terenu gminy Glinojeck. Jury w składzie Edyta Bojkowska-Kolak, Malwina Iwańska, Andrzej Pawlak oceniało uczestników pod względem doboru repertuaru, dykcji oraz emisji głosu, a także brało pod uwagę ogólny wyraz artystyczny prezentacji.

Wyróżnieni i nagrodzeni młodzi artyści otrzymali pamiątkowe magnesy, dyplomy oraz statuetki.

Oto lista laureatów:


KATEGORIA – Przedszkole     
SOLIŚCI
I msc. - Inez Rzemieniewska – Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małego Smerfa”
II msc. - Izabela Rzeczkowska – M-GOK w Glinojecku
III msc. - Gabriela Mukowska - Szkoła Podstawowa  w Woli Młockiej
wyróżnienia:
Paula Marcinkowska – Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
Maria Gołębiewska -  Szkoła Podstawowa  w Woli Młockiej
ZESPOŁY
I msc. - Grupa „Tropiciele” - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
II msc. – „Mądrale” - Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małego Smerfa”
III msc. - „Mądre Sowy” - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
wyróżnienia:
Grupa „Pracusie -  Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małego Smerfa”
Zespół „Fasolki”– Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
„Leśne Skrzaty” - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
„Odkrywcy” - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku
„Motylki” - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku

KATEGORIA – klasy I – III                                                                        
SOLIŚCI
I msc. - Wiktoria Zawadzka - M-GOK w Glinojecku
II msc. - Łukasz Pokojski – Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie
III msc. - Maja Konopska – Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
wyróżnienia:
Julia Banul – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Małgorzata Poliszewska  – M-GOK w Glinojecku
Amelia Zielonkowska - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Julia Łurzykowska - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Szymon Tybuszewski - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Julia Flot - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Aleksandra Ptaszczyńska - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Karolina Makowska - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
Klaudia Łukasik – Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
Dawid Witulski – Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej
ZESPOŁY
I msc. - Gwiazdeczki – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
II msc. - Justyna Korzybska i Magdalena Pionka – M-GOK w Glinojecku
III msc. - Two Girls –  Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
wyróżnienie: Klub Wiewiórka – Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Glinojecku

KATEGORIA – klasy IV – VI  
SOLIŚCI
I msc. – Oliwia Piotrowska – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
II msc. – Aleksandra Pionka – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
III msc. – Julia Walczak – M-GOK w Glinojecku
wyróżnienia:
Nadia Rzemieniewska – M-GOK w Glinojecku
Julia Zmysłowska - M-GOK w Glinojecku
ZESPOŁY
I msc. – Zespół wokalny „Nastki” – M-GOK w Glinojecku
II msc. – „Wesołe Żabki” – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku
wyróżnienie: Zespół wokalno-taneczny „Ościsłowo” – Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie

KATEGORIA – Gimnazjum
SOLIŚCI
I msc. – Natalia Jakubowska – Gimnazjum im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie
II msc. – Natalia Urbańska – Gimnazjum im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie
III msc. – Adam Mikołajewski – Gimnazjum im. M. Kotańskiego w Glinojecku
wyróżnienia:
Patrycja Pokojska – Gimnazjum im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie
Karolina Ryzińska – Gimnazjum im. M. Kotańskiego w Glinojecku

KATEGORIA – Szkoły Ponadgimnazjalne
SOLIŚCI
I msc. – Aneta Fabiszewska – M-GOK w Glinojecku
II msc. – Ilona Rudnicka - M-GOK w Glinojecku
III msc. - Weronika Bergoldz – Liceum Ogólnokształcące im. W.S. Reymonta w Glinojecku

  • DSC_0406
  • DSC_0411
  • DSC_0413
  • DSC_0417
  • DSC_0418
  • DSC_0421
  • DSC_0431
  • DSC_0437
  • DSC_0442
  • DSC_0446
  • DSC_0473
  • DSC_0477
  • DSC_0482
  • DSC_0488
  • DSC_0491
  • DSC_0492
  • DSC_0514
  • DSC_0517
  • DSC_0518
  • DSC_0520
  • DSC_0524
  • DSC_0527
  • DSC_0529
  • DSC_0533
  • DSC_0536
  • DSC_0538
  • DSC_0540
  • DSC_0541
  • DSC_0544
  • DSC_0547
  • DSC_0550
  • DSC_0554
  • DSC_0557
  • DSC_0563
  • DSC_0566
  • DSC_0570
  • DSC_0573
  • DSC_0580
  • DSC_0586
  • DSC_0590
  • DSC_0596
  • DSC_0605
  • DSC_0606
  • DSC_0611
  • DSC_0617
  • DSC_0621
  • DSC_0626
  • DSC_0631
  • DSC_0635
  • DSC_0637
  • DSC_0643
  • DSC_0649
  • DSC_0652
  • DSC_0656
  • DSC_0661
  • DSC_0665
  • DSC_0672
  • DSC_0677
  • DSC_0687
  • DSC_0693
  • DSC_0699
  • DSC_0702
  • DSC_0707
  • DSC_0718
  • DSC_0721
  • DSC_0723
  • DSC_0731
  • DSC_0737
  • DSC_0747
  • DSC_0754
  • DSC_0766
  • DSC_0767
  • DSC_0779
  • DSC_0785
  • DSC_0789
  • DSC_0791
  • DSC_0797
  • DSC_0800
  • DSC_0806
  • DSC_0808
  • DSC_0811
  • DSC_0819
  • DSC_0822
  • DSC_0833
  • DSC_0838